Historia szkołyAktualnościNasz patronKadraKlasyDokumentyDla rodziców
ARCHIWUM
 


Galeria

Koła

Biblioteka

Świetlica

Publikacje

Linki

Plan zajęć

 

 


ROK SZKOLNY 2008/2009


Obchody Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Dnia 3 maja 2009 roku obchodziliśmy 218 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.  W Czyżewie uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele parafialnym o godzinie 1200, którą celebrował dziekan czyżewski ksiądz prałat Kazimierz Chaberek.
czytaj całość >>


Dzień Ziemi

Klasy kształcenia zintegrowanego uczestniczyły w realizacji projektu edukacyjnego „Z ekologią na ty”. Projekt miał na celu popularyzację wiedzy na temat ochrony przyrody,  uświadomienie uczniom zagrożeń środowiska naturalnego jak również kształcenie u dzieci nawyków ekologicznego  zachowania.
czytaj całość >>


Obchody Święta Szkoły
Dnia 26.03.2009 r. obchodziliśmy 4 rocznicę nadania naszej szkole imienia Szarych Szeregów. Montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów klas starszych przypomniał nam o męstwie, honorze i patriotyzmie młodych ludzi, których wybuch wojny postawił przed najtrudniejszym egzaminem dojrzałości, najtrudniejszym a mimo to zdanym celująco.
czytaj całość >>

 


Pierwszy dzień wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny jak zwykle świętowaliśmy wspólnie, w szkole. Obchodziliśmy go w tym roku w piątek 20 marca. Wszystkie klasy miały tak ciekawe zajęcia, że nikomu nie przyszło do głowy nie przyjść tego dnia do szkoły.
czytaj całość >>


Turniej warcabowy

Uczestnicy turnieju z ogromnym zaangażowaniem zmagali się z przeciwnikami.
czytaj całość >>


Zabawy na śniegu - kulig
22 lutego 2009r. - klasy II pojechały na wycieczkę do lasu w Szulborzu. Dzieci podziwiały las w zimowej szacie, szukały tropów zwierząt, rozpalone zostało ognisko, pieczone były kiełbaski.
czytaj całość >>