Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów

W CZYŻEWIE

ZEBRANIA Z RODZICAMI 24 WRZEŚNIA (WTOREK) 2019 ROKU O GODZINIE 16:00. UWAGA! Od dnia 23 września 2019 roku zmiany w odjazdach autobusów szkolnych - szczegółowe informacje u kierownika świetlicy. Uczniowie otrzymają stosowne informacje w wersji papierowej.

Aktualności

28.05.2019

XII Powiatowy Konkurs Poetycki „ Wierszem malowane”


Wiersze nadesłane na konkurs oceniała komisja w składzie: Cecylia Dąbrowskiej , Anna Czartoszewska i Bogusław Doroszkiwicz.
Przyznano nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych:

Uczniowie klas I-VI szkól podstawowych

I miejsce- Natalia Tymińska – Szkoła Podstawowa  w Wojnach Krupach 
I  miejsce-Łucja Anna Lubowicka –  Szkoła Podstawowa    nr 1w Wysokiem Mazowieckiem
II miejsce-Franciszek Jabłoński – Szkoła Podstawowa  nr 2 w  Wysokiem  Mazowieckiem
II miejsce-  Katarzyna Czajkowska Szkoła Podstawowa  w Sokołach
III miejsce-Wiktoria Orłowska  Szkoła Podstawowa  w Jabłonce Kościelnej

Wyróżnienia

- Malwina Sienicka - Szkoła Podstawowa  w Czyżewie
-Magdalena Tkacz –  Szkoła Podstawowa  nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem
-Maria Kropiewnicka -  Szkoła Podstawowa  w Kobylinie Borzymach
-Julia Zaremba - Szkoła Podstawowa  w Szepietowie
-Weronika Choińska –  Szkoła Podstawowa  w Kuleszach Kościelnych
-Wiktoria Czarkowska –  Szkoła Podstawowa  w Święcku Wielkim

Uczniowie klas VII-VIII, gimnazjum i  szkół  średnich

I miejsce-  Aneta Milewska  - Szkoła Podstawowa  w Kobylinie Borzymach
II miejsce-      Jarosław Roszkowski - Szkoła Podstawowa  w Kobylinie Borzymach
II miejsce-Maciej Tryniszewski - CKZ w Wysokiem Mazowieckiem
III  miejsce-Julia Zaremba –  w Szkoła Podstawowa  Jabłonce Kościelnej 
III  miejsce-Monika Biała - Szkoła Podstawowa  w Jabłonce Kościelnej
III  miejsce-Monika Pawłowska – Szkoła Podstawowa  w Rosochatem Kościelnem 
   
Wyróżnienia

- Patrycja Milewska – Szkoła Podstawowa  w Kobylinie Borzymach
-Wiktoria Mruszczyk- ZSOi P w  Wysokiem Mazowieckiem
- Wiktoria Sienicka – Szkoła Podstawowa  w Czyżewie
- Kamila Kaczyńska ZSOiZ w Czyżewie 
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez Burmistrza Czyżewa Annę Bogucką, która od kilku lat obejmuje konkurs honorowym patronatem.
Konkurs koordynowała  Irena Uścińska