Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów

W CZYŻEWIE

Pomoc

Uwaga uczniowie! Jeśli nie posiadacie pakietu Microsoft Office  (Word, Excel itd.) proszę pobrać na dysk komputera  i zainstalować bezpłatny pakiet OpenOffice:

https://www.openoffice.org/pl/

Zastępczo umożliwi on wam m. in. wykonywanie prac zadanych przez nauczycieli w trybie offline, czyli bez dostępu do sieci internetowej lub w przypadku słabej jakości łącza.
Przy stabilnym łączu internetowym zachęcam do korzystania z narzędzi, które udostępnia Google. Wcześniej jednak trzeba założyć konto, aby móc w pełni z nich korzystać.

Uczulam Was i proszę o rozważne i odpowiedzialne korzystanie z internetu, ponieważ w ostatnim czasie wzrosła liczba cyberprzęstępstw, w tym szczególnie osób które rozpowszechniają materiały, których treść nie jest absolutnie przeznaczona dla dzieci, osób niepełnoletnich. Nie nawiązujcie żadnych znajomości z osobami, których wy, ani wasi rodzice nie znają!

Drodzy rodzice! Wspierajcie Wasze dzieci w odpowiedzialnym korzystaniu z internetu - zdalnym uczeniu się. Bądźcie czujni i zwracajcie uwagę, gdzie Wasze dziecko spędza czas w sieci.

Radosław Sienicki