Historia szkołyAktualnościNasz patronKadraKlasyDokumentyDla rodziców
BIBLIOTEKA
 


Galeria

Koła

Biblioteka

Świetlica

Publikacje

Linki

Plan zajęć

 

 

W środę dnia 1 września uczniowie czyżewskiej podstawówki  rok szkolny 2010/2011 rozpoczęli uczestnictwem we Mszy Świętej w Kościele  pod wezwaniem w św. Apostołów Piotra i Pawła o godz. 8:00. Po mszy udali się na halę sportową, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości, którą rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego.

Dyrektor Szkoły  Pani Anna  Sienicka po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej, gorąco powitała wszystkich przybyłych, zwłaszcza tych najmłodszych uczniów rozpoczynających naukę w szkole życząc im, aby w nowy rok szkolny wkroczyli z energią i entuzjazmem. Potem przedstawiła organizację nowego roku szkolnego oraz ofertę zajęć, które będą odbywały się w szkole po lekcjach, w ramach projektu "Aktywność szansą lepszego jutra". Wręczyła również nauczycielom Radosławowi Sienickiemu, Beacie Dmochowskiej oraz Elżbiecie Wajszczyk akty nadania stopnia awansu nauczyciela dyplomowanego.

Następnie głos zabrali zaproszeni goście - Wójt Gminy Anna Bogucka oraz ksiądz proboszcz Tomasz Wilga życząc wysokich wyników w nauce uczniom oraz zadowolenia z pracy nauczycielom. Po przemówieniach odczytane zostały przydziały wychowawstw i  sal lekcyjnych a uczniowie wraz z wychowawcami udali się  na pierwsze spotkanie organizacyjne.

wstecz  

                                              

© 2010 Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Czyżewie