Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów

W CZYŻEWIE

Aktualności

13.06.2017

PODSUMOWANIE PROGRAMÓW PROFILAKTYCZNYCH


Kształtowanie nawyków zdrowego odżywiania, propagowanie aktywności fizycznej, podnoszenie poziomu wiedzy na temat odpowiedzialności za działania sprzeczne z prawem – to ogólne cele, które przyświecały działaniom w ramach programów. Uczniowie pod kierunkiem swoich wychowawcą z zaangażowaniem i nierzadko w sposób bardzo kreatywnie realizowali w mijającym roku szkolnym postawione przed nimi zadania. Chociaż wszystko to odbywało się w ramach międzyklasowych rywalizacji, nie miejsca i nagrody były najważniejsze, ale dobra zabawa, integracja i przede wszystkim wzrost poziomu wiedzy u młodych ludzi, która zapewne teraz i w dorosłym życiu przyniesie oczekiwane efekty.

Podejmowane działania profilaktyczne koordynowała z ramienia wysokomazowieckiej policji Bożena Bucińska, zaś szkoły: Marzena Trzaska i Beata Mioduszewska.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy wspierali nas i współpracowali z nami w trakcie realizacji programów, a w szczególności: Pani Burmistrz Annie Boguckiej, przedstawicielom wysokomazowieckiej policji, Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Wysokiem Mazowieckiem, pielęgniarce szkolnej Pani Małgorzacie Białej oraz rodzicom.

WIDEO