Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów

W CZYŻEWIE

ZAPRASZMY DO UDZIAŁU W IX POWIATOWYM KONKURSIE PIOSENKI POWSTAŃCZEJ I HARCERSKIEJ  28 MARCA 2019 ROKU

Aktualności

26.10.2011

Ślubowanie klas pierwszych


Nasza szkolna społeczność 26 października powiększyła się o kolejne grono pełnoprawnych uczniów. Sześćdziesięciu pierwszoklasistów złożyło uroczyste ślubowanie. To bardzo ważny dzień w życiu naszych najmłodszych koleżanek i kolegów. Widać to było od samego rana: odświętne stroje i bardzo podniosła atmosfera.

Uroczystość na udekorowanej hali sportowej rozpoczęła się od części artystycznej w wykonaniu bohaterów tego dnia. Potem nastąpił najważniejszy moment: ślubowanie na sztandar szkoły złożone przez przedstawicieli pierwszoklasistów oraz pasowanie wszystkich uczniów przez Dyrektora Szkoły Annę Sienicką. Ks. Dariusz Gosk pobłogosławił pierwszoklasistów i poświęcił tornistry.

Uroczystość zakończyły podziękowania, życzenia, kwiaty oraz upominki przygotowane dla pierwszaków przez starsze koleżanki i kolegów. W imieniu rodziców głos zabrał Albert Sienicki.

Wśród gości nie zabrakło Dyrektora Gminnego Przedszkola w Czyżewie Marii Krystosiak oraz pań wychowawczyń, a także przedszkolaków, których grupy mieszczą się w budynku naszej szkoły.

 


Slubowanie 2011

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.